Lek. Wet. Joanna Springer 

Już jako dziecko obserwując pracę lekarza weterynarii zdecydowała, że to jest to, co chce robić w życiu. Jej decyzja wynikała z wielkiej miłości do zwierząt i chęci pomagania bezbronnym istotom. 

Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie i w 2014 otrzymała tytuł lekarza weterynarii. 

W trakcie studiów rozwijała swoje zainteresowania z zakresu leczenia małych zwierząt podczas licznych staży w klinikach  weterynaryjnych oraz podczas konferencji studenckich. 

W życiu zawodowym stara się być na bieżąco z wiedzą weterynaryjną dlatego dokształca się biorąc udział w licznych konferencjach weterynaryjnych oraz będąc na bieżąco z branżową prasą. Szczególnie bliska jest jej tematyka z zakresu endokrynologii i dermatologii.

Prywatnie właścicielka trzech  kompletnie różnych psiaków - pudla, owczarka niemieckiego i uratowanego przed eutanazją kundelka - których kocha nad życie.

Przychodnia Weterynaryjna Górska

 

Pomysł otworzenia przychodni weterynaryjnej powstał w odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie mieszkańców gminy Łodygowice oraz gmin ościennych na usługi weterynaryjne. Przychodnia Weterynaryjna Górska mieści się w malowniczo położonej Biernej niedaleko jeziora Żywieckiego oraz samego Żywca.

Głównym obszarem naszej działalności są szeroko pojęte zwierzęta towarzyszące. W naszej pracy kierujemy się miłością do zwierząt i dokładamy wszelkich starań, żeby jak najlepiej zająć się Waszymi pupilami, dokładnie zdiagnozować i starannie poprowadzić leczenie. Bardzo zależy nam na Waszym zaufaniu, dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie co gwarantuje zadowolenie obu stron.

Oferujemy usługi w zakresie leczenia internistycznego, profilaktyki, diagnostyki laboratoryjnej, chirurgii i stomatologii. Przychodnia czynna jest w dość niestandardowych godzinach, które są również ukłonem w kierunku osób pracujących. Przy zwiększonym zainteresowaniu naszymi usługami postaramy się o wydłużenie godzin pracy przychodni.

Prosimy o wcześniejsze umawianie wizyt drogą telefoniczną, co pozwoli nam uniknąć kolejek i ułatwić nam pracę.

Partnerzy

 

Copyright © 2024 Przychodnia Weterynaryjna "Górska"

Design and theme by Joomedia PetDoctor Animal Veterinary Clinic Joomla Website Free Template.