Przychodnia Weterynaryjna Górska

 

Pomysł otworzenia przychodni weterynaryjnej powstał w odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie mieszkańców gminy Łodygowice oraz gmin ościennych na usługi weterynaryjne. Przychodnia Weterynaryjna Górska mieści się w malowniczo położonej Biernej niedaleko jeziora Żywieckiego oraz samego Żywca.

Głównym obszarem naszej działalności są szeroko pojęte zwierzęta towarzyszące. W naszej pracy kierujemy się miłością do zwierząt i dokładamy wszelkich starań, żeby jak najlepiej zająć się Waszymi pupilami, dokładnie zdiagnozować i starannie poprowadzić leczenie. Bardzo zależy nam na Waszym zaufaniu, dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie co gwarantuje zadowolenie obu stron.

Oferujemy usługi w zakresie leczenia internistycznego, profilaktyki, diagnostyki laboratoryjnej, chirurgii i stomatologii. Przychodnia czynna jest w dość niestandardowych godzinach, które są również ukłonem w kierunku osób pracujących. Przy zwiększonym zainteresowaniu naszymi usługami postaramy się o wydłużenie godzin pracy przychodni.

Prosimy o wcześniejsze umawianie wizyt drogą telefoniczną, co pozwoli nam uniknąć kolejek i ułatwić nam pracę.